• Telefon: +90 (541) 489 6384
  • info@ernaotomatikkapi.com

HAKKIMIZDA

HakkımızdaErna Otomatik Kapı olarak sektörde 2004 yılından bu yana hizmet vermekte ve otomatik kapı sistemlerinde olan başarılarımız ile adımızdan söz ettirmeye devam etmekteyiz. Hizmet sırasında ve hizmet sonrasında her zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz Erna Otomatik Kapı firması olarak, tüm ürünlerimiz TSE ve ISP belgeleri ile çalışmakta ve dayanıklı malzeme ile kaliteli işçiliği sizlere sunmaktayız.

Otomatik kapı sistemleri olarak teknolojiyi takip etmekte ve hem görsel olarak, hem de güvenlik önlemlerinizi alacağınız kapı sistemleri ile sizler de Türkiye’nin en kaliteli ve en öncü firmalarından biri olan Erna Otomatik Kapı ile arzu ettiğiniz başarıya ve sonuçlara ulaşıyor olacaksınız. Her türlü otomatik ya da manuel kapı ve otomasyon sistemleriniz için Erna Otomatik Kapı olarak sizlere hizmet vermek için beklemekteyiz. Sizlerden aldığımız övgü ve olumlu dönüşler ile de kalitemizi ve ürün yelpazemizi geliştirmeye devam etmekteyiz.


Misyonumuz“Kaliteli ürün, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle, müşterilerine ve iş ortaklarına güven vermek; sektörün gelişimine katkı sağlamak.”


Vizyonumuz“Ulusal ve uluslararası pazarda, kaliteli ürünleri, montaj ekipleri ve satış sonrası hizmetleriyle sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşu olmak.”

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler